top of page
Szukaj
  • onykspsifryzjer

Co się dzieje w salonie groomerskim?

Na samym początku groomer wita się z pieskiem i jego właścicielem. Następuje ocena nastroju i nastawienia pupila do nowego miejsca, jest czas na obwąchanie groomera i całego pomieszczenia.


Następnie groomer dopytuje właściciela o szczegóły fryzury, która ma być wykonana.

Po krótkiej rozmowie właściciel opuszcza salon a groomer zaczyna budować relację z psem, na spokojnie głaszcze i przytula zwierzaka jeśli ten jest zainteresowany, są smaczki i nagrody za dobre zachowanie.


W dalszej kolejności piesek jest dwukrotnie myty. Najpierw szamponem dogłębnie myjącym, a później szamponem dostosowanym do typu sierści zwierzaka. Po przeniesieniu na stół psiak jest suszony, rozczesywany oraz strzyżony, są obcinane pazurki i czyszczone uszy.


Jeśli wystarcza czasu to jest okazja by pobawić się z pieskiem i sprawić by czuł się komfortowo i cieszył się na kolejną wizytę.


Całość zajmuje od 1,5 godziny do dwóch godzin przy małych psach, z większymi rasami schodzi się dłużej, ale przebieg wizyty wygląda tak samo.


19 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Zostań groomerem #kursgroomingu

Jeśli uwielbiasz psy i chcesz zająć się ich pielęgnacją, mamy dla Ciebie niezwykłą ofertę kursu profesjonalnego strzyżenia psów! Nasza szkoła oferuje kurs dla wszystkich pasjonatów, którzy chcą poznać

#podzielsięopinią

Drodzy Klienci, Współpracując z Wami, zależy nam na tym, abyście zawsze otrzymywali usługi na najwyższym poziomie. Jednocześnie chcemy być pewni, że spełniamy Wasze oczekiwania oraz udzielamy pomocy w

Dlaczego trzeba obcinać pazury psom?

Obcinanie pazurów psów jest ważnym elementem pielęgnacji zwierząt, ponieważ długie pazury psów mogą przysparzać im bólu i dyskomfortu. Oto kilka powodów, dla których warto regularnie obcinać pazury u

Comments


Post: Blog2_Post
bottom of page