top of page
Szukaj
  • onykspsifryzjer

Dlaczego właściciel nie zostaje z pupilem podczas strzyżenia?

Zastanawiasz się dlaczego groomer nie pozwala Ci zostać ze swoim psem podczas strzyżenia?

W naszym salonie nie mamy poczekalni dla klientów. Każda osoba zostawia swojego pieska i wraca po niego gdy jest już gotowy.


Dlaczego?

Podczas strzyżenia posługujemy się nożyczkami i maszynką, to są ostre narzędzia. Zarówno groomer jak i pies muszą być skupieni.

Prosimy właścicieli o wyjście, aby wizyta trwała jak najkrócej, żeby zwierzak mógł spędzić ten czas z groomerem i zbudować z nim pozytywną relację.


Zdrowa relacja z groomerem

Gdy pies zostaje z groomerem czuje, że to jedyna

osoba, której ma słuchać, nie jest wtedy rozkojarzony. Ma możliwość się skupić i współpracować z groomerem. Zawsze w trakcje i po wizycie dajemy pieskom smaczki, głaszczemy je, żeby czuły się u nas bezpiecznie. Wpływa to bardzo pozytywnie na kolejne wizyty.

Z doświadczenia wiemy, że gdy właściciel upiera się by zostać podczas wizyty, to nigdy nie udaje się wypracować z psem dobrej relacji, zwierzak spogląda na właściciela i się kręci, to sprawia, że jest większe ryzyko skaleczenia psa lub siebie, co z kolei skutkuje złymi wspomnieniami z wizyty.

10 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Zostań groomerem #kursgroomingu

Jeśli uwielbiasz psy i chcesz zająć się ich pielęgnacją, mamy dla Ciebie niezwykłą ofertę kursu profesjonalnego strzyżenia psów! Nasza szkoła oferuje kurs dla wszystkich pasjonatów, którzy chcą poznać

#podzielsięopinią

Drodzy Klienci, Współpracując z Wami, zależy nam na tym, abyście zawsze otrzymywali usługi na najwyższym poziomie. Jednocześnie chcemy być pewni, że spełniamy Wasze oczekiwania oraz udzielamy pomocy w

Dlaczego trzeba obcinać pazury psom?

Obcinanie pazurów psów jest ważnym elementem pielęgnacji zwierząt, ponieważ długie pazury psów mogą przysparzać im bólu i dyskomfortu. Oto kilka powodów, dla których warto regularnie obcinać pazury u

Opmerkingen


Post: Blog2_Post
bottom of page