top of page
Szukaj
  • onykspsifryzjer

#podzielsięopinią

Drodzy Klienci,


Współpracując z Wami, zależy nam na tym, abyście zawsze otrzymywali usługi na najwyższym poziomie. Jednocześnie chcemy być pewni, że spełniamy Wasze oczekiwania oraz udzielamy pomocy w sposób, który jest dla Was najbardziej odpowiedni. Dlatego też, zachęcamy Was do udzielania nam opinii na temat Waszych doświadczeń z nami.


Wasze opinie są dla nas niezwykle cenne i pomagają nam doskonalić nasze usługi, aby jeszcze lepiej spełniać Wasze potrzeby. To dzięki Waszym komentarzom możemy poprawiać nasze błędy, a także wyróżniać te elementy, które najbardziej Wam odpowiadają.


Dodatkowo, Wasze opinie są również dla nas bardzo ważne, ponieważ wpływają na decyzje innych klientów, którzy szukają usług podobnych do naszych. Im więcej pozytywnych opinii otrzymamy, tym większa będzie szansa na to, że inni klienci zdecydują się na nasze usługi.


Dlatego też, zachęcamy Was do udzielania opinii po każdej wizycie u nas. Możecie to zrobić na naszym booksy, w Google, na naszych profilach na portalach społecznościowych lub w inny wygodny dla Was sposób. Każda opinia jest dla nas cenna i pozwala nam na jeszcze lepsze dostosowanie się do Waszych potrzeb.


Zachęcamy Cię do udzielania opinii po każdej wizycie u nas.

Z góry dziękujemy za poświęcenie czasu i udzielanie opinii. Jesteśmy wdzięczni za Wasze zaangażowanie i zaufanie, jakie nam udzielacie.


Zespół Onyks Psi Fryzjer


4 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Zostań groomerem #kursgroomingu

Jeśli uwielbiasz psy i chcesz zająć się ich pielęgnacją, mamy dla Ciebie niezwykłą ofertę kursu profesjonalnego strzyżenia psów! Nasza szkoła oferuje kurs dla wszystkich pasjonatów, którzy chcą poznać

Dlaczego trzeba obcinać pazury psom?

Obcinanie pazurów psów jest ważnym elementem pielęgnacji zwierząt, ponieważ długie pazury psów mogą przysparzać im bólu i dyskomfortu. Oto kilka powodów, dla których warto regularnie obcinać pazury u

Pytania do groomera

Jeśli planujesz wizytę u groomera z Twoim psem, warto zadać kilka pytań, aby upewnić się, że Twój pupil otrzyma najlepszą opiekę. Oto kilka pytań, które warto zadać groomerowi: Jak długo pracujesz jak

Comments


Post: Blog2_Post
bottom of page