top of page
Szukaj
  • onykspsifryzjer

Zostań groomerem #kursgroomingu

Jeśli uwielbiasz psy i chcesz zająć się ich pielęgnacją, mamy dla Ciebie niezwykłą ofertę kursu profesjonalnego strzyżenia psów!


Nasza szkoła oferuje kurs dla wszystkich pasjonatów, którzy chcą poznać tajniki pielęgnacji i stylizacji psich sierści. Podczas kursu nauczysz się, jak prawidłowo strzyc i pielęgnować sierść psa, by wyglądał pięknie i zdrowo.


Nasz doświadczony instruktor pomoże Ci opanować techniki strzyżenia, trymowania, bezpiecznego przycinania pazurków i modelowania psich fryzur. Nauczysz się, jak dobrać odpowiednie narzędzia i kosmetyki, aby uzyskać najlepsze efekty i zadbać o zdrowie i wygląd psa.


Kurs obejmuje zarówno zajęcia teoretyczne, jak i praktyczne, w czasie których będziesz mieć okazję ćwiczyć swoje umiejętności na różnych rasach psów. Nasze szkolenie przygotuje Cię do pracy w salonie pielęgnacji psów lub do prowadzenia własnej firmy w tej branży.


Nie musisz mieć doświadczenia w pracy z psami, aby wziąć udział w kursie. To my pomożemy Ci rozwinąć swoje umiejętności i zdobyć zaufanie i szacunek psów.


Ponadto, oferujemy Ci pomoc w założeniu własnego salonu!


Zapewniamy przyjazną atmosferę, indywidualne podejście do każdego uczestnika kursu oraz certyfikat ukończenia, który potwierdzi Twoje umiejętności i pozwoli Ci na znalezienie pracy w tej dziedzinie.


Nie czekaj! Zapisz się na nasz kurs strzyżenia psów już dziś i rozpocznij swoją przygodę w branży groomingowej.


Więcej informacji na https://www.onykspsifryzjer.com


3 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

#podzielsięopinią

Drodzy Klienci, Współpracując z Wami, zależy nam na tym, abyście zawsze otrzymywali usługi na najwyższym poziomie. Jednocześnie chcemy być pewni, że spełniamy Wasze oczekiwania oraz udzielamy pomocy w

Dlaczego trzeba obcinać pazury psom?

Obcinanie pazurów psów jest ważnym elementem pielęgnacji zwierząt, ponieważ długie pazury psów mogą przysparzać im bólu i dyskomfortu. Oto kilka powodów, dla których warto regularnie obcinać pazury u

Pytania do groomera

Jeśli planujesz wizytę u groomera z Twoim psem, warto zadać kilka pytań, aby upewnić się, że Twój pupil otrzyma najlepszą opiekę. Oto kilka pytań, które warto zadać groomerowi: Jak długo pracujesz jak

Comments


Post: Blog2_Post
bottom of page