top of page

KOSMETYCZNE USUWANIE KAMIENIA NAZĘBNEGO

Portret psa

Czyścimy ząbki szczoteczką ultradźwiękową emmi- pet, to popularna i bezbolesna metoda czyszczenia zębów.🦷


Szczoteczka nie wydaje dźwięków ani nie wibruje, ultradźwięki są przenoszone na kamień poprzez specjalistyczną pastę do zębów dla piesków, dzięki temu kamień się rozpuszcza, a następnie zostaje zsunięty z ząbków. 💎 Zabieg trwa około godziny.

Należy pamiętać o tym, że taki zabieg nie zastępuje regularnych wizyt u psiego stomatologa i kontrolowania stanu uzębienia, jeśli zobaczymy coś niepokojącego podczas wizyty to od razu informujemy o tym właściciela. 🤙📲


Zabieg może zostać wykonany tylko u grzecznych piesków, zwierzak nie może gryźć. 

Jeżeli w salonie po próbie czyszczenia ząbków okaże się że piesek nie współpracuje i nie można wykonać/dokończyć usługi, wtedy pobierzemy tylko  opłatę za zużyte materiały (50 zł). 


Nie czyścimy też zębów, które wymagają jak najszybszej wizyty u weterynarza, gdy całe zęby są pokryte kamieniem(kamień kilkuletni) lub ząbki się ruszają i wymagają usunięcia. 😳

Nie ingerujemy w pracę weterynarza, czyścimy ząbki profilaktycznie i kosmetycznie. 🦷🫶

Wychodzimy z założenia, że lepiej zapobiegać niż leczyć 😊 👍

Pies w działaniu

Dla piesków, które nie mają dużego kamienia na ząbkach, mamy w ofercie PROFILAKTYCZNE CZYSZCZENIE ZĘBÓW. Również posługujemy się szczoteczką Emmi-Pet, ale jest to szczotkowanie i twa około 10-15 minut.
Zabieg zapobiega powstawaniu kamienia nazębnego.

Czyszczenie zębów: Opinie
bottom of page