top of page

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

ILE KOSZTUJE STRZYŻENIE PSA?

Cena jest ustalana z zależności od rasy lub wagi zwierzaka. Orientacyjne ceny są podane w cenniku i mogą się troszkę różnić jeśli zwierzak nie współpracuje z groomerem lub szata jest mocno skołtuniona i trzeba poświęcić więcej czasu na rozczesanie.

ILE TRWA STRZYŻENIE?

W zależności od zwierzaka i stanu szaty, strzyżenie może trwać od jednej godziny do nawet 4 godzin u mocno zaniedbanych zwierzaków. Orientacyjny czas podajemy przed strzyżeniem.

CZY WŁAŚCICIEL ZOSTAJE Z PUPILEM PODCZAS STRZYŻENIA?

Właściciel zostaje obowiązkowo z pieskiem, który byłby niespokojny podczas nieobecności właściciela i to uniemożliwiałoby pracę, oraz na wyraźną prośbę groomera, w innych przypadkach piesek jest zostawiany sam i właściciel odbiera zwierzaka po zakończonej pielęgnacji. 
Koty są strzyżone tylko w obecności właściciela.

KIEDY JEST CZAS NA PIERWSZĄ WIZYTĘ SZCZENIAKA?

Najlepszy czas na wizytę zapoznawczą jest między trzecim, a czwartym miesiącem życia. Koszt wizyty zapoznawczej to 50% strzyżenia pieska danej rasy. Podczas pierwszej wizyty zapoznajemy szczeniaka z tym co się dzieje w salonie. Wtedy strzyżemy sierść w okolicach pyszczka, pupy i łapek oraz obcinamy pazurki.

JAK SIĘ UMÓWIĆ NA WIZYTĘ?

Wizytę można zarezerwować przez telefon 797-430-292 lub online przez Booksy onykspsifryzjer.booksy.com.

JAK ZOSTAĆ GROOMEREM?

Aby zostać samodzielnym groomerem,  należy ukończyć kurs groomingu. W naszym salonie możesz zobaczyć jak wygląda taki kurs. Musisz jedynie kochać zwierzęta i nie bać się ciężkiej pracy. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat, odezwij się do nas.

FAQ: FAQ
bottom of page